Idea. Potrzeba. Pasja.

Naszym marzeniem było stworzenie przedszkola, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie dawało dzieciom chwile radości oraz ogrom kształcących doświadczeń i optymistycznych wspomnień, w którym dzieci będą otoczone przyjazną i profesjonalną opieką. Udało się! 🙂

Sprawdź

Co oferujemy!

Przedszkole

Bezpieczne miejsce, w którym będziemy wspierać Twoje dziecko w zdobywaniu praktycznych umiejętności i wiedzy. Zapoznaj się z naszą ofertą przedszkola!

Sprawdź

Żłobek

Przytulne miejsce, w którym ciepłem i troską otaczamy każde dziecko, aby z ochotą mogło wkroczyć do wychowania przedszkolnego. Odwiedź nas!

Sprawdź

Klubokawiarnia

Nowocześnie urządzone miejsce, raj poznawczy dla dzieci oraz relaks i strefa odpoczynku dla opiekuna. Zapraszamy!

Sprawdź

Zdrowe jedzenie

Dysponując własną kuchnią gwarantujemy, że posiłki są przygotowywane na bieżąco i są zawsze świeże. Dbamy o prawidłowe planowanie żywienia dzieci, jadłospisy złożone są z dań o odpowiedniej kaloryczności, zawierających niezbędne składniki pokarmowe i mineralne. Monitorujemy prawidłowość procesów technologicznych oraz estetykę przygotowywanych posiłków.

Sprawdź

Najlepsza kadra

Najlepszy wybórGrażyna Derebecka

Dyrektor do spraw zarządzania

Moje doświadczenie zawodowe jako ekonomista, a następnie dyrektor placówek finansowych pozwoliło mi poznać zasady dobrego i skutecznego zarządzania zespołami pracowników. Moim nadrzędnym celem było i jest budowanie dobrych relacji interpersonalnych oraz zapewnienie przyjaznej i życzliwej atmosfery w pracy. Obecnie po uzupełnieniu przygotowania pedagogicznego chciałabym skupić się na prawidłowym funkcjonowaniu placówki oświatowej, budując właściwe oraz zdrowe relacje zarówno między pracownikami jak również uwzględniając dobro i zadowolenie osób korzystających z naszych usług.

WięcejAleksandra Urbańska

Dyrektor do spraw pedagogicznych

Jako psycholog w swoim dorobku życiowym pracowałam z ludźmi w różnym przedziale wiekowym i to właśnie z dziećmi rozumem się najlepiej. Z racji zawodu moje postrzeganie skupia się w dużej mierze na rozwoju dziecka oraz podejścia psychospołecznego . Pragnę pomóc dzieciom w zrozumieniu przez nich ich własnych doświadczeń, a w miarę dorastania doświadczeń innych ludzi. Wiem jak ważnym okresem w życiu każdego dziecka jest wiek przedszkolny, w którym kształtuje się osobowość dziecka oraz jego poczucie własnej wartości, w tym okresie następują znaczne procesy rozwojowe, przede wszystkim w kontekście emocjonalno – społecznym, a wszystkie bieżące zdarzenia mają odzwierciedlenie w życiu dorosłym.

WięcejAnna Ozimek

Nauczyciel

W 2013 roku ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu o kierunku edukacja wczesnoszkolna, z dodatkową specjalnością, terapia pedagogiczna, a 2 lata później na Uniwersytecie Gdańskim pedagogikę specjalną o kierunku wczesne wspomaganie dziecka z niepełnosprawnością. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk realizowanych w trakcie trwania studiów oraz jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Bardzo ważne dla mnie jest to, aby dzieci czuły się bezpiecznie, a praca z nimi daje mi dużo radości. Staram się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu wpłynął na jego wszechstronny rozwój. W swojej pracy staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Czynię starania by te pierwsze dni w przedszkolu były dla maluszków jak najmniej stresujące. Moim celem jest dołożyć wszelkich starań aby dzieci wiedziały, że przedszkole to nowe fantastyczne miejsce, w którym zawsze będą miło i aktywnie spędzać czas, a zajęcia były ciekawe, interesujące oraz, aby zachęcały do nauki poprzez zabawę.
Jestem osobą odpowiedzialną oraz szybko nawiązującą dobry kontakt z dziećmi. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości.
Janusz Korczak – wybitny polski pedagog – powiedział: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

WięcejMateusz Predel

Nauczyciel - Judo

Nazywam się Mateusz Predel, mam 31 lat, z czego połowę spędziłem na „tatami” trenując judo. Chciałbym Państwa dzieciom zaproponować naukę tego szlachetnego sportu.
Judo jest jedną ze sztuk walki, w której istotą nie jest agresja i walka, a obrona, wykorzystanie ataku przeciwnika. Rozwinie w Waszych dzieciach sprawność fizyczną, motoryczną i nauczy samodyscypliny.
Swoją przygodę ze sportem zacząłem jako siedmioletni chłopiec. Rodzicom zawdzięczam fakt, że wytrwałem, a judo stało się moją pasją, którą teraz chciałbym zarazić Państwa dzieci.
Przez te wszystkie lata treningów poznałem wspaniałych ludzi, zawodników i trenerów, zdobywałem dyplomy i medale na wielu zawodach i turniejach. Do moich największych osiągnięć należą:
ponad 30 medali z zawodów ogólnopolskich
medale mistrzostw drużynowych
złoto mistrzostw międzynarodowych
podczas studiowania w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, gdzie ukończyłem szkołę z tytułem magistra bezpieczeństwa wewnętrznego, zdobyłem również dwukrotnie tytuł wicemistrza Polski policji w judo.
zdobyty stopień mistrzowski w judo, I-szy DAN (czarny pas) 09-02-2013 roku
Do pracy z dziećmi upoważniają mnie zdobyte w dniu 09-09-2013 roku uprawnienia trenerskie.
W dotychczasowej pracy trenerskiej nie miałem problemów w komunikowaniu się z dziećmi. Jestem także ojcem więc potrafię porozumieć się z dziećmi i przekazać im filozofię poszanowania człowieka  i zachowania fair play  jakimi kieruje się judo.

WięcejSzkoła Językowa PERFECT

Lektor

Multimedialna Szkoła Językowa.

Codziennie pomagamy dzieciakom pokochać angielski! Dzięki wspólnej pracy i zabawie chętniej otwierają się na obcy język!

Więcej